Topkapı Trafik Eğitim Parkı

Ne : Trafik eğitimi
Nerede : Maltepe Mahallesi Osmanlı Evleri Sk. Topkapı
Ne Zaman : Randevu için Tel :0212-612 24 74 / 0506-904 00 50
Süre : 1saat 30 dk.
Web : Lütfen tıklayın
Açıklama : Topkapı’da 6.500m² ’lik bir alan içerisinde, 9-14 yaş çocuklar için, içinde eğitim pisti, trafik işaretleri, sinyalizasyonları, bisiklet yolları, yaya geçitleri, hemzemin geçit, yaya kaldırımları, eğitim sınıfları, hastane, alışveriş merkezi, okul binaları ve eğitim laboratuarları bulunan bir trafik eğitim parkı mevcut.
Çocukların trafik bilgi ve becerilerinin artırılması ve trafik kurallarına uymanın davranış haline getirilmesi amacıyla kurulan park özürlü çocukların da yararlanabileceği şekilde düşünülmüş.
40dk’ya yakın teorik eğitimden sonra mevcut akülü araçlar ile trafik parkı içinde uygulamalı eğitimler veriliyor.Hava koşullarının parkın kullanımına uygun olmadığı dönemlerde öğrencilerin eğitimleri eğitim labaratuarlarında 3 adet trafik simülasyon modülü, 1 adet yaya simülatörü ve 1adet bisiklet simülatörü sayesinde yapılabilmekte.
Okullara ücretsiz olarak verilen trafik eğitimine rezervasyon almak koşulu ile minimum 6’şar kişilik guruplar halinde ücretsiz olarak ta katılınabiliyor.

 

Yorum yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

TAKVİM

TAKİP EDİN

Facebook Twitter Pinterest Rss

REKLAM